• kenburns6
  PŘIPRAVTE SE NA ROK PLNÝ NOVINEK

  Jste připraveni se posunout kupředu ? My ano →

  Více informací
 • kenburns6
  SLEVY NA STARŠÍ MODELY BOT

  Sleva 20% a více na starší modely cyklistických bot

  Více informací
 • kenburns6
  VÝPRODEJ, VÝPRODEJ, VÝPRODEJ !!!

  Jak lépe začít jaro, nežli novým kolem ?!

  Více informací
 • kenburns6
  SLEVY NA VYBRANÉ MODELY BRÝLÍ OAKLEY

  Vidím slevu, vidím, protože mám Oakley →

  Více informací

Váš košík je prázdný.

AKCE
 

BG FIT

BG FIT Data Systém
je komplexní metoda nastavení posedu na kole za pomoci použítí 2 kamer, zohledňující specifické potřeby každého jedince. Díky použití 2 kamer je porovnána pozice před, v půběhu a na konci BG FIT měření. Cílem je zajistit jezdci optimální pozici pro podávání co nejlepšího výkonu a skvělý pocit z jízdy.

Co je BG FIT měření?
BG FIT je komplexní metoda nastavení posedu na kole, zohledňující specifické potřeby každého jedince. Všichni jsme velmi rozdílných výšek, tvarů, velikostí, máme různé stupně flexibility a jiné anatomické rozdíly. Jejím cílem je zajistit jezdci optimální pozici pro podávání co nejlepšího výkonu, odstranění bolestivých problémů spojených s ježděním na kole, a skvělý pocit z jízdy. BF FIT taktéž najde uplatnění například při zakázkových stavbách kol.

Školení a autorizace
Každý Specialized Concept Store provozuje BG FIT centrum a díky velkému objemu prováděných měření má i nejvíce praktických zkušeností. Každý BG FIT technik absolvuje několika měsíční školení a po složení závěrečných zkoušek získává titul certifikovaného BG FIT technika.

BG FIT rezervace
Přijďte si nechat nastavit posed a sami poznáte, že to jsou nejlépe investované peníze ve Vaší cyklistické historii. Kontaktuje nás na:

Telefon: 603 327 730

 


Body geometry produkty
Zkratka BG na produktech značky Specialized znamená, že všechny tyto výrobky jsou zhotovené ve spolupráci se specializovaným lékařským, technickým a designérskými pracovišti proto, abyste z každého šlápnutí do pedálů získali maximum potěšení a efektivitu.