• kenburns6
  PŘIPRAVTE SE NA ROK PLNÝ NOVINEK

  Jste připraveni se posunout kupředu ? My ano →

  Více informací
 • kenburns6
  SLEVY NA STARŠÍ MODELY BOT

  Sleva 20% a více na starší modely cyklistických bot

  Více informací
 • kenburns6
  VÝPRODEJ, VÝPRODEJ, VÝPRODEJ !!!

  Jak lépe začít jaro, nežli novým kolem ?!

  Více informací
 • kenburns6
  SLEVY NA VYBRANÉ MODELY BRÝLÍ OAKLEY

  Vidím slevu, vidím, protože mám Oakley →

  Více informací

Váš košík je prázdný.

AKCE
 

Nastavení posedu


BG FIT kompletní nastavení kola

BG Fit System

Body Geometry FIT je nejkomplexnější systém určený pro všechny jezdce bez ohledu na jejich úroveň jízdy nebo značku kola, kterou si vybrali. Překračuje základní konkurenční produkty, jedná se o velmi individualizovaný, vědecky prověřený systém zaměřený na všechny aspekty jezdcovy pozice. Je vytvořen tak, aby specificky pomohl cyklistovi jet rychleji, déle s větším pohodlím a současně s menší možností zranění.

Pozitivní výsledky

Body Geometry FIT se nepokouší umístit každého do pozice předdefinované "ideální" pozice založené na průměrech, jak to dělají ostatní systémy. Pomáhá jezdci jet rychleji zlepšením efektivnosti bez potřeby obětovat pohodlí pro výkon. Můžete použít stejný proces a nastavit pozici pro jakéhokoli jezdce.

Body Geometry Fit Data

Ačkoli nepotřebujete žádné komplikované nástroje pro dokončení vysoce kvalitního "fit" procesu pouze s použitím Body Geometry FIT systému, můžeš svému zákazníkovi poskytnout pokročilejší zážitek z celého procesu s použitím našeho BG FIT DATA systému. Tento systém vám umožní natočit záběry jezdce současně ze dvou úhlů pohledu, a tak můžete lépe vyhodnotit pozici jezdce přímo v pohybu na trenažéru a identifikovat potřebné změny. Vizuálně vtáhnete jezdce do procesu, takže DATA systém nejenom zhodnocuje vaši práci, ale současně pomůže nalézt odpovědi na zákazníkovy otázky.

Postup měření a nastavení správné pozice:

1. Interview, Anamnéza

Každému procesu nastavení, pro nováčky i zkušené cyklisty, předchází interview (anamnéza) v rámci odhalení cyklistovi historie, předchozích zranění a cíle, se kterým cyklista na BG FIT přichází.

2. Fyzické vyšetření

Tato fáze BG Fit techniky nám ukáže ohebnost a rozsahy pohybů jezdce včetně vyšetření stavby chodidla, kolen, zakřivení páteře, pomůže odhalit případnou nesouměrnost v délce dolních končetin a stanoví základní stavební kámen pro nastavení optimálního posedu.

3. Nastavení v pohledu ze strany

Cílem je stanovit optimální pozici z bočního pohledu, tedy výšku a předozadní pozici sedla, délku a úhel představce a nastavení zámků.

4. Nastavení v pohledu zepředu

Analýza čelního pohledu napomáhá optimalizovat biomechaniku a kinetiku chodu pedálu tak, aby kyčel, koleno a kotník pracovaly v optimální linii a koleno mělo možnost pracovat jako ideální píst. 

5. Kontrolní návštěva

Součástí procesu je následná kontrola, po týdnuči více v rámci zjištění efektivity absolvovaného procesu a zodpovězení případných dotazů ohledně adaptace na novou pozici, případně drobné korekce.

6. Co sebou ?

Sebou si vezměte čisté a seřízené kolo, které se bude nastavovat, cyklistické boty, oblečení na kolo (upnutý dres a kraťasy) a případně ručník.

7. Ceník

Kompletní nastavení jednoho kola 3000 Kč. Je potřeba počítat s větší časovou náročností pro dosažení perfektního výsledku 2-4 hodiny.


Nastavení kola

Nejedná se o kompletní nastavení BG FIT, ale o zrychlenou formu nastavení kola v cenové relaci 1000 Kč. Po tomto nastavení si ověříte výsledek a následně se můžete objednat na kompletní dokončení BG FIT s doplatkem 2000 Kč.


Přijďte si nechat nastavit posed a sami poznáte, že to jsou nejlépe investované peníze ve Vaší cyklistické historii. Kontaktuje nás na:

Telefon: 603 327 730

obchod@specializedjiricka.cz
 


Body geometry produkty
Zkratka BG na produktech značky Specialized znamená, že všechny tyto výrobky jsou zhotovené ve spolupráci se specializovaným lékařským, technickým a designérskými pracovišti proto, abyste z každého šlápnutí do pedálů získali maximum potěšení a efektivitu.