• kenburns6
  PŘIPRAVTE SE NA ROK PLNÝ NOVINEK

  Jste připraveni se posunout kupředu ? My ano →

  Více informací
 • kenburns6
  SLEVY NA STARŠÍ MODELY BOT

  Sleva 20% a více na starší modely cyklistických bot

  Více informací
 • kenburns6
  VÝPRODEJ, VÝPRODEJ, VÝPRODEJ !!!

  Jak lépe začít jaro, nežli novým kolem ?!

  Více informací
 • kenburns6
  SLEVY NA VYBRANÉ MODELY BRÝLÍ OAKLEY

  Vidím slevu, vidím, protože mám Oakley →

  Více informací

Váš košík je prázdný.

AKCE
 

Servis

TELEFON: +420 603 394 504

Záruční/garanční servis

Po zakoupení nového kola a po prvních ujetých kilometrech cca 100-150km je nezbytně nutné dát kolo na záruční/garanční seřízení. Při tomto servisu se překontrolují všechny spoje, kterých se to týká, docentrují se kola, seřídí se brzdy, řadící systém, zkontroluje se funkce vidlice a zadního tlumiče. Garanční prohlídka se pak vyznačí do záručního listu.

Běžný servis

Tento servis musí být pravidelný a má za úkol udržet kolo v perfektním stavu. Kromě čištění, seřízení a mazání jednotlivých komponentů jde o včasnou výměnu opotřebených dílů jako jsou řetěz, kazeta, převodníky, bovdeny, lanka, brzdové špalky/destičky, pneumatiky, oleje ve vidlici/tlumiči a pod, dle záručních podmínek a manuálu. Včasná a pravidelná výměna komponentů zaručí nejen perfektní funkčnost systémů, ale také ušetří peníze za zbytečně předčasné investice do náhradních dílů.

Servis vidlic a tlumičů

Servis vidlic a tlumičů zajistíme buď přímo v naší dílně, nebo práce většího rozsahu zajistíme ve smluvním servisním centru přímo u distributora jednotlivé značky.

Ostatní servis

Samozřejmostí je také výroba kol na zakázku dle přání zákazníka, výroba zapletených kol a centrování. Naše dílna disponuje speciálním nářadím a přípravkami pro zajištění co nejlepšího servisu.

Ceník

 • Běžné servisní úkony = 8,-Kč / min (480,-Kč / hod.) dle ceníku